بسم الله الرحمن الرحیم

قال الرضا علیه السلام:من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزّ و جلّ.هر کس از

 مردم خیر رساننده تشکر نکند هرگز از خدای عزّ و جلّ سپاسگزاری نکرده است.(عیون اخبار

 الرضا علیه السلام ج1ص27ح2).

اینجانب حسن فیروزنیا نامزد نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بر خود تکلیف  خود می دانم که از مردم دین دار و مومن ایران اسلامی بخصوص مردم عزیز استان البرز وشهرستان کرج از حضور قهرمانانه و پیروزمندشان در پای صندوق های رأی تشکر نمایم. مخصوصاً از کسانی که به اینجانب نظر لطف داشته اند. به ویژه جوانان عزیزی که رأی اول بوده اند. إن شاء الله ذخیره قبر و قیامتمان خواهد بود.

 میدانم که محبوبیت در این جا چندان جایی نداشته بلکه تعلق خاطر به میهن،دین و باور قلبی، حفظ حرمت خون شهداء، مجروحان، جانبازان، رنج اسرای جنگ، و ...علت اصلی حضور مردم در انتخابات بوده و هست. من این خاطره به یاد ماندنی را هرگز فراموش نمی کنم و سعی دارم در عرصه خدمت حضور داشته باشم. امام و مقام معظم رهبری را هرگز رها نکرده و تا پای جان پشتیبان ولایت فقیه خواهم ماند.

 منتخبین مردم هم بدانند رأیشان هر قدر که بیشتر باشد مسوولیتشان بیشتر خواهد بود و این ولی نعمت خویش را فقط موقع انتخابات نبینند بلکه توجه به آنان را همیشه در رأس برنامه ها و زندگیشان قرار دهند. مبادا به خون و آرمان شهداء خیانت کنند و به نصایح امام خمینی(ره)و مقام معظم رهبری فقط در شعار بسنده نمایند.   • پوسته های وطن
  • آریس موب
  • کارت شارژ همراه اول